Keresés

Részletes keresés

evebeve01 Creative Commons License 2016-06-22 19:43:31 24283

Szia!

Csak egy javaslat a bútor választással kapcsolatban, ne azt nézd, hogy most mekkora hanem azt, mekkora lesz.

Ezt saját tapasztalatból mondom, mi is vetünk bútorokat és most, hogy két éves már kinőtte őket.

Léteznek kimondottan nagytestű macskáknak valók, szerintem azt lenne érdemes venni.

Amúgy szép a cicád és az új cica is aranyos.

 

A hozzászólás:
NeedForAngels Creative Commons License 2016-06-22 17:44:10 24282

Egyébként most nézek 2. kaparóbútort...

Szerintetek ez jó? : http://www.zooplus.nl/shop/katten/krabpaal_krabmeubels/krabpaal_groot/180cm/185843

Vagy inkább ez? : http://www.marktplaats.nl/a/dieren-en-toebehoren/katten-en-kittens-toebehoren/m1056410612-krabpaal-klimpaal-kattenpaal-nieuw.html?c=8c285449651fa109c354bbabe740c1b&previousPage=lr&pos=11

Köszönöm a válaszokat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!