|
|
|
|
 |
NeedForAngels
2016-06-22 17:32:12
|
24281
|
Udv!
Már végigolvastam mindent a maine coonokról, amit csak találtam.. :) Teny;eszteni nem fogom, mivel a szerzodésben szerepel hogy csak kedvencnek vesszuk meg, szóval ivartalanitva lesz. Cucci is ivartalanitott cica. Nagyon nyogodt! ës ahhoz képest hogy 3 éves, még nagyon szeret játszani :) én meg szeretek vele játszani :)
Ráadásul Shadow jó helyrol fog jonni, voltunk már látogatni is! Igazi nagy családban no fel: 5 tesó, plusz a tobbi cica, plusz 5 gyerek mellett :)
Itt az oldaluk is: http://catteryonedirection.weebly.com/
Egyébként bocsi ha néha nincs ékezet, csak mi hollandiában lakunk... |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
NeedForAngels
2016-06-20 19:23:07
|
24278
|
:) a hátterben a mamacica látható :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|