Keresés

Részletes keresés

Kacsabarát Creative Commons License 2016-11-12 18:19:00 6043

Szia!

Igen, szoktam.

 

Itt a Facebook-oldalam. Ha kérdésed van, akkor írj az oldalnak üzenetet. 

https://m.facebook.com/muscovyhungary/?ref=bookmarks

(A harmadik képen splash-ek vannak, nem lilák)

A hozzászólás:
Jozefe Creative Commons License 2016-06-21 22:12:39 6023

Helló!

Monori börzére szoktál járni?Az első képen a kékből,meg a harmadik képen a lilából van eladó?

Előzmény:
Kacsabarát Creative Commons License 2016-06-21 10:57:22 6022

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!