|
|
|
|
 |
NeedForAngels
2016-06-20 19:23:07
|
24278
|
:) a hátterben a mamacica látható :) |
|
A hozzászólás:
 |
Lora1213
2016-06-20 18:24:03
|
24277
|
Bocs, megtévesztettek azok a zoknik a háttérben.
Nekem is volt egy félvér (vagy talán negyed) main coone cicám. És igen, nagyon más volt mint az összes előző és azutáni cica. Szívem szakadt meg amikor elpusztult. |
|
Előzmény:
 |
NeedForAngels
2016-06-20 18:17:43
|
24276
|
Nem, még 13 napot várni kell rá, akkor lesz 13 hetes :) de már most nagy (10 hetesen volt 1500 gr).... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|