|
|
|
|
 |
CBNora
2016-06-20 17:33:09
|
24272
|
Még nem. Kellene két bála szalma a sáros rész letakarásához, és ki kell találjam, hogy védjem meg a tető alatt élő hangyaleső lárvákat a taposástól. Lehet, hogy majd csak odateszek két felfordított zöldséges rekeszt, mikor Lemonka kint van.Az egyik csoportra rányílik a belső ajtó, állandóra nem tudok oda tenni semmit. |
|
A hozzászólás:
 |
Lora1213
2016-06-20 16:21:58
|
24269
|
Úgy látom Lemonka beilleszkedett a családba. Elfoglalta az őt megillető királyi helyet.
Megmutattad neki a nyári szállást ? |
|
Előzmény:
 |
CBNora
2016-06-20 15:52:55
|
24268
|
Ha már demonstrációs céllal betettem, legyen itt teljes valójában is Lemonka, amint átveszi a férjem új biciklijét:

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|