Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
L. Marci Creative Commons License 2016-06-15 23:04:33 5824

Nem semmi meló lehet, időhiányában még kihagyom... :))

Jó képeket tettetek be megint, gartula!!

Előzmény:
KücsükBüyük Creative Commons License 2016-06-15 16:58:09 5822

bele kell nyúlni a stack-be szinte mindig...

az élesség ide oda tologatása miatt is változik a képszög, és az automata nem tudja, hogy mit akarunk...

ilyenkor az eredeti oda illő képekből darabolok ki részleteket és illesztem a helyére

az ilyen tüskekirályoknál néha rémálom

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!