Keresés

Részletes keresés

veggie83 Creative Commons License 2016-06-27 18:17:46 2742

Kedves Teri,

 

én tudnék adni párt az egyedül maradt gerléhez. Eger mellett lakom. Én sem tartom jó ötletnek egy összeszokott párt vásárolni a magányos gerlének, hatalmas balhé lenne belőle.

 

Szép napot,  Klaudia

Springdale84 Creative Commons License 2016-06-20 16:14:40 2741

Szia,

 

Ők egy összeszokott pár, évek óta ketten vannak, ha összekerülnének egy harmadikkal, abból kakaskodások lennének, így sajnos ezt nem tartom jó megoldásnak...

 

üdv,

Csaba

A hozzászólás:
terám Creative Commons License 2016-06-15 21:08:58 2740

Szia

 

Szeretném megvásárolni a gerlepárt, nekem is volt egy pár, de sajnos meghalt az egyik, valószinüleg a kislány, de sajnos nem tudom biztosan, mert nem olyan rég kerültek hozzánk. Szeretnék a megmaradt gerlének társat, hogy ne legyen egyedül. Én Halásztelken lakom.

Várom válaszodat

Köszönöm Teri

Előzmény:
Springdale84 Creative Commons License 2016-06-06 12:45:13 2739

Sziasztok,

 

Továbbra is ingyen elvihetők (Budapest).

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!