|
|
|
|
 |
veggie83
2016-06-27 18:17:46
|
2742
|
Kedves Teri,
én tudnék adni párt az egyedül maradt gerléhez. Eger mellett lakom. Én sem tartom jó ötletnek egy összeszokott párt vásárolni a magányos gerlének, hatalmas balhé lenne belőle.
Szép napot, Klaudia |
|
 |
Springdale84
2016-06-20 16:14:40
|
2741
|
Szia,
Ők egy összeszokott pár, évek óta ketten vannak, ha összekerülnének egy harmadikkal, abból kakaskodások lennének, így sajnos ezt nem tartom jó megoldásnak...
üdv,
Csaba |
|
A hozzászólás:
 |
terám
2016-06-15 21:08:58
|
2740
|
Szia
Szeretném megvásárolni a gerlepárt, nekem is volt egy pár, de sajnos meghalt az egyik, valószinüleg a kislány, de sajnos nem tudom biztosan, mert nem olyan rég kerültek hozzánk. Szeretnék a megmaradt gerlének társat, hogy ne legyen egyedül. Én Halásztelken lakom.
Várom válaszodat
Köszönöm Teri |
|
Előzmény:
 |
Springdale84
2016-06-06 12:45:13
|
2739
|
Sziasztok,
Továbbra is ingyen elvihetők (Budapest).

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|