Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2016-06-15 19:28:33 5823

Nagyon jók lettek ,próbáltam párszor a stackkezést de valamiért nem jön össze pff . Igy masrad az egyképezés :) ezeket ma fotóztam. 

Előzmény:
KücsükBüyük Creative Commons License 2016-06-15 16:58:09 5822

bele kell nyúlni a stack-be szinte mindig...

az élesség ide oda tologatása miatt is változik a képszög, és az automata nem tudja, hogy mit akarunk...

ilyenkor az eredeti oda illő képekből darabolok ki részleteket és illesztem a helyére

az ilyen tüskekirályoknál néha rémálom

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!