|
|
|
|
 |
dddadddy
2016-06-21 11:04:48
|
909
|
Megcseréltem, ugyanaz a helyzet. Az egyikben tökéletes, a másikban pislákol. Egyébként ugyanaz a led márka, teljesítmény. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2016-06-14 22:15:55
|
908
|
Cseréléd már meg a két lámpában a ledeket. Szerintem mind a kettő jó, csak nem ugyanolyanok. |
|
Előzmény:
 |
dddadddy
2016-06-14 15:07:37
|
907
|
HellRot, kösz a tippet!
Kivettem egyenként a ledeket, nem szakadt meg az áramkör, biztos, hogy párhuzamosan van kötve.
Sajnos nem lett fényesebb sem a maradék, úgyhogy nem is arról van szó, hogy a trafó nem bírja..
Nincs még ötleted? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|