Keresés

Részletes keresés

dddadddy Creative Commons License 2016-06-21 11:04:48 909

Megcseréltem, ugyanaz a helyzet. Az egyikben tökéletes, a másikban pislákol. Egyébként ugyanaz a led márka, teljesítmény.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2016-06-14 22:15:55 908

Cseréléd már meg a két lámpában a ledeket. Szerintem mind a kettő jó, csak nem ugyanolyanok.

Előzmény:
dddadddy Creative Commons License 2016-06-14 15:07:37 907

HellRot, kösz a tippet!

Kivettem egyenként a ledeket, nem szakadt meg az áramkör, biztos, hogy párhuzamosan van kötve.

Sajnos nem lett fényesebb sem a maradék, úgyhogy nem is arról van szó, hogy a trafó nem bírja..

Nincs még ötleted?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!