Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tempel Creative Commons License 2016-06-13 13:21:09 5811

Köszönöm, hogy megnéztétek. Én is barkácsolok.

Ezzel a nem makro obival és szereléssel készítettem vaku és diffúzor nélkül.

Előzmény:
KücsükBüyük Creative Commons License 2016-06-13 12:47:17 5806

jó ez így tovább! :)

a gépről készített képek segíthetnek..

a makróban az a jó, hogy széles teret ad az ember barkácsolási kreativitásának 

:)

néha egy a4-es papírlap, meg a kisvaku is csodákra képes

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!