Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
imarko Creative Commons License 2016-06-13 12:49:26 102057

A Sigma objektívek minősége bizonytalan, sok visszahívás, stb.

Paraméterei viszont jók.

Az alábbi oldalon laborméréseket láthatsz róla. 10 Mpx felbontásra mérték be. Közepes objektív. Rajza kismértékben függ a gépváztól is.

http://www.dxomark.com/Lenses/Sigma/Sigma-30mm-F14-DC-HSM-A-Canon-mounted-on-Canon-EOS-7D-Mark-II__977

Előzmény:
bujdy83 Creative Commons License 2016-05-25 22:11:13 102054

Üdv!

 

Véleményt szeretnék kérni egy Sigma 30/1.4 (A) DC HSM Art illetve egy Sony 35 1.8 objektívről. A Sigmát még fórumon nem láttam senkinek eladót (ezért gondolkodtam, hogy újonnan érdemes e megvenni), így kérdeznék itt, mennyire jó ez az obi, van e valakinek véleménye róla? A Sony 35 1.8 igaz műanyag, de a képei eléggé élesek szerintem, és árban is elfogadható  akár használtan, akár újonnan is. Egy Sigma 35 1.4 Art-ra sajnos nem tudok beruházni, ezért gondolkodtam e két objektíven. Esküvőn, beltérben kicsit sötétebb helyeken illetve templomban, stúdióban szeretném használni, APS-C formátumú SONY A77 gépemen.

 

Köszönöm előre is a válaszokat!

Bundas

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!