Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
jcsapo Creative Commons License 2016-06-12 18:22:05 1017

Ilyet nem tudsz vásárolni, ezek saját használatra, általam készített berendezések. Nekem ez hobbi, nem szándékozom eladásra gyártani.

Persze vannak ipari gyártásúak mint pl.ez, de az áraik, legalább is nekem elég húzósak, ezért is kezdtem bele a barkácsolásba.

Egy ilyen berendezés alapvetően két részből áll. Az egyik az látható, ez a mechanika, a másik az nem látható, az a mechanikát vezérlő program és ez a használhatóságot tekintve talán még fontosabb is.

Az enyémek mikrokontroller vezérlésűek általam írt programmal. Én gépészmérnök vagyok, így a program megírása volt számomra a nagyobb kihívás.

Megítélésem szerint előbb-utóbb nem lesz szükség ilyen berendezésekre, mivel már most is vannak olyan fényképezőgépek, amelyek gyári programja már beépítve tudja a focus stacking-et.

 

Előzmény:
Plesi75 Creative Commons License 2016-06-12 11:50:16 1016

Hali! Hol tudnák ilyet vásárolni, s milyen árban lehet? Inkább műtermihez.

pleskonics@citromail.hu

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!