Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fjani01 Creative Commons License 2016-06-12 17:52:50 15585

Ok,köszönöm. rakom oda fel. :)

Előzmény:
pater68 Creative Commons License 2016-06-12 08:17:16 15583

Jani, csöndben, ne ébresszük fel a moderátorokat... Ez megbeszélős topik, az adok veszek egy házzal odébb van:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9191850

Oda tedd fel, gyári számmal és irányárral... 

Nem tudom, talán irányárnak jó a vázra 3-5e, az objektívre 5-7e Ft.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!