Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bandita39 Creative Commons License 2016-06-10 23:19:06 5793

Pff nem tudom miért jelent meg 2x ?


Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2016-06-10 23:17:12 5792

Köszi ez is nagyon szép ,nekem DFA 100 2.8 Makróobim volt a K30 mellé,igaz simán használtam és töbnyire manuálfókuszal  :) jelenleg 60 2.8 am van.ez még Pentaxal készült.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!