|
|
|
|
 |
Kacsabarát
2016-11-12 18:16:10
|
6042
|
Ne haragudj, de milyen alapon használod az én képemet!?
(Gondolok itt a fekete gácsérra...) |
|
 |
Kacsapacsa44
2016-06-16 19:58:50
|
6020
|
Nem akarom elkiabálni, mostanában nincsenek patkányok. A kutyáim jelezték az ásásukkal, hogy a föld alatt járatok vannak. Elég könnyű volt megtalálni a kijáratokat. A zselés irtót szoktam vásárolni, amiben kis zacskók vannak. Állítólag a száraz kaját nem szeretik annyira, mint a zseléset. A kijáratokba kettőt-hármat dugtam és gondosan letakartam a járatot, nehogy más állat hozzáférjen. Másnap ellenőriztem, és ha eltűntek a zacskók, akkor már az összes maradék zacskót bedugdostam a résbe. Addig folytattam, amíg meg nem maradtak a zacskók. Általában egy hétbe is beletelt. Volt olyan, hogy a zárt betonólba költöztek be a raklap alá. Amikor észrevettem őket, egyszerűen oda tettem be a mérget és rájuk zártam az ajtót. Öt ronda dögöt találtam elpusztulva, szörnyű élmény volt. Rengeteg mész hidrátot locsoltam ki aztán. Azóta nincs bent raklap, csak szalma. Remélem, segítettem valamit. Együttérzek, nagyon macerás az irtásuk. |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|