Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pajaci Creative Commons License 2016-06-10 08:00:24 3582

Vásároltam már náluk néhányszor, nem volt semmi gond.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-06-10 06:37:28 3579

SENKI ne vásároljon A VBH Kft.-nél!

A vevőkkel undorító módon bánnak, a későbbi esetleges reklamációra agresszíven, elutasítóan reagálnak. Kerüljétek őket messziről!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!