Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2016-06-10 08:00:15 3581

Ez a Te véleményed.

 

Az enyém meg az, hogy semmi bajom nem volt 9 év alatt a VBH-val, sok dolgot csak tőlük tudtam megvenni normális áron, normális kiszolgálás mellett.

 

Semmi okom védeni őket, de mégis mit szeretnél elérni egy marginális látogatottságú topicon ??

:-)))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-06-10 06:37:28 3579

SENKI ne vásároljon A VBH Kft.-nél!

A vevőkkel undorító módon bánnak, a későbbi esetleges reklamációra agresszíven, elutasítóan reagálnak. Kerüljétek őket messziről!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!