Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kiss_atti Creative Commons License 2016-06-09 14:14:20 3578

Ez a Te véleményed.

 

Az enyém meg az, hogy semmi bajom nem volt 9 év alatt a VBH-val, sok dolgot csak tőlük tudtam megvenni normális áron, normális kiszolgálás mellett.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2016-06-09 11:32:18 3577

A VBH Kft.-nél SENKI ne vásároljon!

Pökhendiek, undorító módon viszonyulnak a vevőkhöz, a későbbi esetleges reklamációra agresszíven, elutasítóan reagálnak. Kerüljétek őket messziről!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!