Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
L. Marci Creative Commons License 2016-06-08 08:54:09 5786

Szuper lett ez is!! :)

Előzmény:
KücsükBüyük Creative Commons License 2016-06-07 17:41:10 5785

köszönöm a tippet, fogom akkor őket is zaklatni a bogaraimmal... :)

 

Amúgy tök jó nevei vannak a pókoknak, már amelyiknek van régi magyar neve... pl ez is,.. tökkeresztes... vicces és illik rá, hisz olyan a potroha, mint egy minitök

 

a segítségért hálából itt egy tegnapi levéltetű :) 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!