Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
PMiheller Creative Commons License 2016-06-07 12:14:27 5783

Szia,

 

ez nekem is fájó pont, sokszor nem jutok el a pontos fajig - viszont a TAXON fórumban vannak sokkal okosabbak is nálam!

Üdv

Péter

Előzmény:
KücsükBüyük Creative Commons License 2016-06-06 23:04:37 5781

mai...

egy pók...

....meg egy piszok rusnya valami izé...

 

...jut eszembe... jó lenne tudni is hogy mik azok amiket lencsevégre kapok...

hogy lehetne beazonosítani őket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!