Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-06-06 16:00:02 15575

Nekem és pár ismerősnek a Jupiter37A pld.  nagyon bejött.

Előzmény:
Kersti Creative Commons License 2016-06-06 14:58:51 15573

Jó szívvel tudtok ajánlani valami jóféle M42 teleobit az  M4/3-os Olympus E-PL6-hoz elfogadható árban?
Ha van szovjet obiban ilyen azt preferálnám, mert velük tudok bizniszelni :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!