Keresés

Részletes keresés

terám Creative Commons License 2016-06-15 21:08:58 2740

Szia

 

Szeretném megvásárolni a gerlepárt, nekem is volt egy pár, de sajnos meghalt az egyik, valószinüleg a kislány, de sajnos nem tudom biztosan, mert nem olyan rég kerültek hozzánk. Szeretnék a megmaradt gerlének társat, hogy ne legyen egyedül. Én Halásztelken lakom.

Várom válaszodat

Köszönöm Teri

A hozzászólás:
Springdale84 Creative Commons License 2016-06-06 12:45:13 2739

Sziasztok,

 

Továbbra is ingyen elvihetők (Budapest).

 

Előzmény:
Springdale84 Creative Commons License 2016-04-20 16:18:07 2726

Sziasztok!

 

Családi okok miatt szerető gazdát keres a képeken látható 3 éves gyönyörű fehér tojó és vadas hím. Barátságosak, kézhez szoktatottak, nálam keltek ki :) Budapesten vagyunk.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!