|
|
|
|
 |
terám
2016-06-15 21:08:58
|
2740
|
Szia
Szeretném megvásárolni a gerlepárt, nekem is volt egy pár, de sajnos meghalt az egyik, valószinüleg a kislány, de sajnos nem tudom biztosan, mert nem olyan rég kerültek hozzánk. Szeretnék a megmaradt gerlének társat, hogy ne legyen egyedül. Én Halásztelken lakom.
Várom válaszodat
Köszönöm Teri |
|
A hozzászólás:
 |
Springdale84
2016-06-06 12:45:13
|
2739
|
Sziasztok,
Továbbra is ingyen elvihetők (Budapest).

|
|
Előzmény:
 |
Springdale84
2016-04-20 16:18:07
|
2726
|
Sziasztok!
Családi okok miatt szerető gazdát keres a képeken látható 3 éves gyönyörű fehér tojó és vadas hím. Barátságosak, kézhez szoktatottak, nálam keltek ki :) Budapesten vagyunk.
  
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|