Keresés

Részletes keresés

einohyl Creative Commons License 2016-06-06 11:45:35 1833

Tehát már le lett bontva ??

 Szakszerűen dobozokban tárolva ?

A hozzászólás:
bcslaci Creative Commons License 2016-06-05 11:34:29 1832

 

 

 

 

Eladó, kályhás által szakszerűen lebontva, kemencének volt használva, növényi részek voltak benne tüzelve, nincs szétégetve. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!