|
|
|
|
 |
Zalai88
2016-05-28 10:42:48
|
2927
|
A hátulján található szöveg végszükség esetére van, ha nem lehet bekapcsolni a készüléket, nem azért hogy bármit is elrejtsenek, titkoljanak :)
Bekapcsolt készüléknél minden szükséges infó elolvasható a Beállitások -> Általános menüpontban. Ha az ott található Modell melletti számot beirod egy keresőbe megkapod a választ, és még nagyitó sem kellett :) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
[fidelio] Pirandus
2016-05-27 23:17:06
|
2925
|
A hátsó burkolatba van bevésve a kód, humornak szántad, hogy ott nagyítsam fel? Én viszont nem humoros kérdésnek szántam, hogy miért olyan eszelősen kis betűvel? Válasz: "csak"! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|