|
|
|
|
 |
[fidelio] Pirandus
2016-05-27 23:17:06
|
2925
|
A hátsó burkolatba van bevésve a kód, humornak szántad, hogy ott nagyítsam fel? Én viszont nem humoros kérdésnek szántam, hogy miért olyan eszelősen kis betűvel? Válasz: "csak"! |
|
A hozzászólás:
 |
silent hunter 3
2016-05-26 17:57:26
|
2924
|
El hát, de nem olyan sokért, max. 40-45 ezerre saccolom, és ha részletre vetted biztos sokkal többe volt..
Inkább növeld meg a betűméretet:) |
|
Előzmény:
 |
[fidelio] Pirandus
2016-05-26 17:18:12
|
2923
|
= részletfizetéssel. - Így el lehet adni, lenne vevő? Semmit nem tudok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|