|
|
|
|
 |
[fidelio] Pirandus
2016-05-26 17:18:12
|
2923
|
= részletfizetéssel. - Így el lehet adni, lenne vevő? Semmit nem tudok. |
|
A hozzászólás:
 |
[fidelio] Pirandus
2016-05-26 14:08:32
|
2921
|
Kösz. Szemromlásom miatt a kijelzője nekem kicsi. Jó tapasztalataim vannak vele, de ezért eladnám. Viszont: Telekom 2 éves havi fizetéses hitelre megy. Most telt le 1 év. Fogalmam sincs, hogy tudom így eladni, a kereskedelem nem nekem való hivatás. |
|
Előzmény:
 |
Aszpirin
2016-05-26 02:11:13
|
2920
|
A1455 = első generációs iPad Mini WiFi + cellular. Tehát se nem Mini2, sem Mini3, hanem Mini1, nem retina-kijelzős.
Jó kis gép! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|