Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bujdy83 Creative Commons License 2016-05-26 13:34:10 102056

Szia!

 

Bár a kérdésemre nem kaptam választ, de egy árat is írhatnál, illetve egy kérdés, hogy melyik van neked a Macro vagy a sima? (Jöhet e-mail címemre is a válasz, publikus).

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2016-05-25 22:42:36 102055

Nekem van egy Sigma 28 1.8 eladó igen jó képe van nyitott rekeszen is APS-C n 42 mm.( Sony A bajonett.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!