Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2016-05-24 15:15:37 13481

Szép lett! Lehet, hogy most kap egy kis öntözést? Nálunk éppen zuhog, de szerintem nemsokára abbahagyja.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-05-24 12:03:59 13480

hétvégére a szegfű is pompába borul

ennek nem igazán örülök. (((((((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!