Üdvözlök Mindenkit.
Évek óta tartok saját célra galambot.
20-30 pár volt. Nem fajtatiszta galambokról van szó.
Egyik szomszéd (eladás céljából) csibéket nevel, az istállójában.
Az etetésük önetetőből történik.
A galambjaim oda szoktak az etetőre.
Kileste amikor bementek a galambok, rájuk zárta az ajtót, és ami benn volt agyon verte.
6 db maradt. Ezek szaporodtak és hoztak maguknak párt akik egyedül maradtak.
Azóta tett egy zsákot az ajtóra és így nem mennek be a galambok.
1 hónapja a hátsó szomszéd szólt hogy oda mennek a galambjaim, zárjam be őket.
Őt az előbb említett szomszéd biztatta fel hogy ezt nem hagyhatja.
Most vitázunk azon hogy bezárjam vagy feljelent.
Volt már valaki hasonló helyzetben?
Ha igen mi volt a végeredmény?
Ha bezárom, agyon verik a kis galambokat az éppen egyedül levők.
Ha nem zárom be, a szomszéd veszekszik.
Köszönöm a hozzászólást, tanácsot.
Szép napot mindenkinek.
|