Keresés

Részletes keresés

bolero84 Creative Commons License 2016-07-08 22:32:00 5850

Szerintem válts nyugodtabb,lustább fajtára. Valószínű túl erős bennük a keresgélési ösztön. Vannak nagytestű fajták,amelyek inkább a földön keresgélnek az udvarodban. Ha sajnálod a tieidet, akkor ne irtsd ki,hanem kezd el fent említett fajtával,fajtákkal átkeresztezni. Római óriás galambot tudom ajánlani például.

A hozzászólás:
Föllegkerget Creative Commons License 2016-05-24 06:44:28 5845

Üdvözlök Mindenkit. 

Évek óta tartok saját célra galambot.

20-30 pár volt. Nem fajtatiszta galambokról van szó.

Egyik szomszéd (eladás céljából) csibéket nevel, az istállójában.

Az etetésük önetetőből történik. 

A galambjaim oda szoktak az etetőre.

Kileste amikor bementek a galambok, rájuk zárta az ajtót, és ami benn volt agyon verte.

6 db maradt. Ezek szaporodtak és hoztak maguknak párt akik egyedül maradtak.

Azóta tett egy zsákot az ajtóra és így nem mennek be a galambok.

1 hónapja a hátsó szomszéd szólt hogy oda mennek a galambjaim, zárjam be őket.

Őt az előbb említett szomszéd biztatta fel hogy ezt nem hagyhatja.

Most vitázunk azon hogy bezárjam vagy feljelent.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Ha igen mi volt a végeredmény?

Ha bezárom, agyon verik a kis galambokat az éppen egyedül levők.

Ha nem zárom be, a szomszéd veszekszik.

Köszönöm a hozzászólást, tanácsot.

Szép napot mindenkinek.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!