|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-05-19 09:04:09
|
13477
|
Feltételezem, csinosan kibélelték vele a fészküket. |
|
A hozzászólás:
 |
p21-feri-tb2
2016-05-18 17:04:22
|
13476
|
A Rozsdás farkú pár is fűszálakat hordott ma egész délelőtt.

|
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2016-05-17 09:17:30
|
13475
|
Tegnap megnéztem a madárfészket, még nem volt benne tojás, de szépen kicsinosították. Egyébként már gyanús volt, hogy az erkélyen tartózkodásomat nem követte egy - esetleg két - figyelő szempár.
Az erkéllyel szemben van egy , majdnem vízszintes faág, a bérlőim onnan szokták figyelni a környéket. Most nem látom egyiküket sme, de bízom abban, hogy előbb-utóbb gyönyörködhetem bennük. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|