|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Töck Jenő
2016-05-16 10:49:08
|
102047
|
Tisztelt Uram!
Nem szórakozni akartam, hanem nem értettem a választ. Ezért érdekelt volna, hogy miért használnak Canonhoz Nikon objektívet. Hátha okulhatok belőle. A végtelen miatt most már értem. Sajnálom, hogy túl érzékenyre vette a dolgot, nem volt szándékom megbántani senkit. Leginkább csak olvasni szoktam az itt előforduló bejegyzéseket. Tisztelettel P.A. |
|
Előzmény:
 |
ff55
2016-05-16 09:53:24
|
102046
|
Tisztelt Töck-Jenő úr !
Ha szórakozni támadt kedve és qvára unatkozik, biztos talál jobb elfoglaltságot is pl: lehet hangyákat számolni vagy mivel az időjárás engedi, lehet napsugarak beesési szögét is mérni. Azt gondolom, Dalmma nevü fórum társunk aki segítséget kért, teljesen tisztán értelmezte amit leírtam. Jó lehet fogalmazhattam volna pontosabban is, de rajtam kívül, van más fórumtag, aki nem olyan választékosan és pontosan fogalmazott meg javaslatot, véleményt, vagy tapasztalatot. Szóval, tisztelet teljesen szeretném kérni önt, hogy a jövőben legyen kedves mellőzni a bejegyzésen való lovaglást, ha csak erre nincs ténylegesen ok, ami miatt javításra vagy helyreigazításra, esetleg szakmai hiányosság végett lenne szükség.
Köszönettel, és tisztelettel:
Forgó Ferenc |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|