|
|
|
|
 |
[fidelio] Pirandus
2016-05-25 23:18:31
|
2919
|
Kösz, most olvasom. : A 1455 = ez tehát melyik? Kösz. |
|
A hozzászólás:
 |
silent hunter 3
2016-05-13 08:18:04
|
2918
|
Hátulján van egy "A" betűs azonosító pl. A1566 , az alapján . |
|
Előzmény:
 |
[fidelio] Pirandus
2016-05-12 13:05:44
|
2917
|
Üdv. Nem kell nevetni:
IPad mini, 16GB, wifi, Telecom szolgáltató.
Tavaly májusban vettem, és elfelejtettem, Mini 2, vagy Mini 3? A készüléken, se a leírásban nem látom, hogy ezt jeleznék. Hogy lehet megállapítani, 2-es vagy 3as?
Köszönet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|