|
|
|
|
 |
Springdale84
2016-05-13 13:09:34
|
2737
|
Szia! Rendben, beszéljünk! Van kalicka, és mivel én sajnos egyelőre befejeztem a madártartást, egyéb kiegészítőket is tudok adni.
Üdv:
Csaba |
|
A hozzászólás:
 |
Kefi2015
2016-05-11 11:07:48
|
2736
|
Szia!
Jövőhéten jövünk haza vidékről.
Utàna szeretnék elmenni, megnézni a gerléket :)
Írok privit akkor, ha így megfelel.
Addig foglalnàm őket.
A kalitka/röpde esetleg nem eladó velük? |
|
Előzmény:
 |
Springdale84
2016-05-09 10:59:46
|
2735
|
Ja, és ha jó soruk lesz, ingyen elvihetők... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|