|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2016-05-14 16:02:44
|
6009
|
Igen! Nagy boldogság, Fehérke csütörtökön pelyhezett be és kb. 10-11 tojáson ül, 10-ig számoltam óvatosan, aztán már nem akartam bolygatni. Ma leszállt, rémes rikoltozással, magát felfújva ment legelni zöldet, aztán visszaült. Nagyon szépen köszönöm Neked a kacsát! Május 22 táján pedig 15 erdélyi kopasznyakú csirke kel majd, legszebb reményeim szerint. Nálatok mi újság? Vannak már kiskacsák? Üdv. V. |
|
A hozzászólás:
 |
kramoto
2016-05-11 10:11:22
|
6007
|
Van már tojástermelés? |
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2016-04-22 11:06:38
|
6002
|
Többször láttam, hogy a gácsér tekergeti a nyakát a tojó körül, de Fehér mindig tovább rebbent. Ma végre petéltek! Igazad volt Gergő, türelmesnek kell lenni, remélem, hamarosan elkezd tojni a szép gyömrői tojó.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|