|
|
|
|
 |
Palko83
2016-05-25 14:40:45
|
4839
|
Hello.
Én teszteltem egymás mellett az önetetőt és a moslékot. a moslék nyert. szerintem kettőnek felesleges nem nő meg hamarabb hiába annyit eszik meg iszik amennyit akar. nekem beleépített itatószelepes etetőm van kb 45-50 kg dara fér bele. sokat pazarolnak vele mert ami megsavanyodik így meleg időben azt kitúrja és a bedöglött kaja sem előnyös nekik. aztán szívás van a jó beállítással is ha sokat adagol sok a kár ha keveset akkor meg nem annyit eszik amennyit akar. szóval én maradtam a mosléknál.
de ez csak az én véleményem!
Üdv: Palkó |
|
A hozzászólás:
 |
Massif
2016-05-10 03:27:03
|
4838
|
Hali..
Mobilról vagyok és nem szoktam hozzá még ..
Valaki esetleg lőne képet , linket , rajzot vagy
valami leírást házi készítésü önetetőről..
Csinálnék én is a 2 malackámnak ..
Co hegesztőm van , vasanyagom van..de..
Az asztali gépem kuka amiről könnyebben túrhatnék..
A neten..
Kö előre is
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|