Keresés

Részletes keresés

Palko83 Creative Commons License 2016-05-25 14:40:45 4839

Hello.

Én teszteltem egymás mellett az önetetőt és a moslékot. a moslék nyert. szerintem kettőnek felesleges nem nő meg hamarabb hiába annyit eszik meg iszik amennyit akar. nekem beleépített itatószelepes etetőm van kb 45-50 kg dara fér bele. sokat pazarolnak vele mert ami megsavanyodik így meleg időben azt kitúrja és a bedöglött kaja sem előnyös nekik. aztán szívás van a jó beállítással is ha sokat adagol sok a kár ha keveset akkor meg nem annyit eszik amennyit akar.  szóval én maradtam a mosléknál.

de ez csak az én véleményem!

Üdv: Palkó

A hozzászólás:
Massif Creative Commons License 2016-05-10 03:27:03 4838

Hali..

Mobilról vagyok és nem szoktam hozzá még ..

Valaki esetleg lőne képet , linket , rajzot vagy 

valami leírást házi készítésü önetetőről..

Csinálnék én is a 2 malackámnak ..

Co hegesztőm van , vasanyagom van..de..

Az asztali gépem kuka amiről könnyebben túrhatnék..

A neten..

Kö előre is

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!