Keresés

Részletes keresés

Kefi2015 Creative Commons License 2016-05-11 11:07:48 2736

Szia!

Jövőhéten jövünk haza vidékről.

Utàna szeretnék elmenni, megnézni a gerléket :)

Írok privit akkor, ha így megfelel.

Addig foglalnàm őket.

A kalitka/röpde esetleg nem eladó velük?

A hozzászólás:
Springdale84 Creative Commons License 2016-05-09 10:59:46 2735

Ja, és ha jó soruk lesz, ingyen elvihetők...

Előzmény:
Springdale84 Creative Commons License 2016-05-09 10:57:54 2734

Szia! Az enyémek még megvannak, Budapest 11. kerület.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!