Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2016-05-08 21:28:36 15554

Nyitott 1,5 rekeszen?

Nekem inkább az 1 méteres közelpont a bajom :-)

Előzmény:
bestpixel Creative Commons License 2016-05-08 20:42:37 15551

Már korábban is szó volt erről de most újra felhozom a témát: régi orosz M39-es objektívem (Jupiter-3 1:1,5, 5cm) adapterekkel digitális vázakon nem ad végtelent. Most megnéztem Sony A7 és Olympus m4/3 vázon is, eredmény ugyanaz: kb. 500 m-ig (1 km?) éles, utána életlen végtelenig.

 

Lehetséges, hogy az obival van gond? Két vázhoz, két különböző adapterrel ugyanaz a gond...

Vagy valami más?

Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!