|
|
|
|
 |
histván
2016-05-06 21:24:27
|
2915
|
THX! |
|
A hozzászólás:
 |
Aszpirin
2016-05-06 21:19:00
|
2914
|
Szia histván! Elnézést, hogy csak most válaszolok, sajnos régóta nem jártam erre...
Nekem egy sokkal régebbi (konkrétan 6 éves) iMac-em van, Yosemite-vel (egyelőre szándékosan nem upgrade-eltem El Capitan-ra...) és aktuális iTunes-szal. Valamint iPad Air2-m, iOS 9.3.1-gyel. Már egy éve nem dugtam rá az iPad-et a Mac-re, de most kifejezetten ezért megtettem, és sikerült az iTunes-szal backupot készíteni, semmi különlegeset nem tapasztaltam, látja az iPad-et, stb.
Sajnos továbbra is hardverhibára gyanakszom az általad leírtak alapján, leginkább a kábel lenne gyanús... de gondolom kipróbáltad már más kábellel is... akkor viszont - ha egyébként a Mac-en működik a többi USB eszközöd, az iPad-del próbálkoznék egy Apple-szervizben. Más ötletem sajnos nincs. |
|
Előzmény:
 |
histván
2016-04-08 16:26:41
|
2912
|
Az ITunes a gond szerintem,meg sem jelenik,se megnyitás,se kilépés nem megy a Macen.Van ötleted?Úgy hiszem a szoftverfrissítések óta van így. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|