|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Palási
2016-05-06 19:02:45
|
99
|
Mind a két hely jó üzlet !! |
|
Előzmény:
 |
appleby78
2016-03-03 13:41:43
|
97
|
Sziasztok,
Mauer zárbetéteket hol érdemes venni? Engem az NW5-os érdekelne, jokat olvastam rola a honlapjukon.
Egyébként régi polgári lakás kétszárnyu bejarati ajtajarol van szo. kozépen van a hevedezár és ven még egy szokásos zár a szokásos helyen. (bocs, nagyon nem értek ehhez.)
Hétfon fogok birtokba lépni és célszeru lenne hamar lecserélni a zarakat. Kozel van a nyugatihoz, látok egy záras uzletet a nyugatinal a bajcsyn, meg a mauer szakuzletet a dohány utcában. Hol érdemes vásárolni?
Egyáltalán egy ilyen régi ajtonal érdemes sokat kolteni a zárbetétre? (vagy csak ennél kell igazán? :) vagy a teljes zárszerkezettel egyutt kell cserélni?
elore is koszonom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|