Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2016-05-06 21:33:28 24262

Kutyából nem lesz szalonna.

Akit idáig nem érdekelt, hogy a tőle vásárolt macskák halomra pusztulnak el, azt ezek után sem fogja érdekelni.

A morál gyerekkorban alakul ki, legalábbis az alapjai, nos nála ez úgy alakult, hogy az élet tisztelete nem elsődleges.

 

Ezt ma találtam, egy mai bejegyzés, tegnap halt meg a cica:

https://www.facebook.com/marcsy.bak1/posts/1202931453091555?__mref=message_bubble

 

 

 

 

 

A hozzászólás:
Belinda Edding Creative Commons License 2016-05-06 16:09:13 24261

A jog hatálya eddig terjedt, nem tovább...

 

Innentől ez már inkább az erkölcs területe. Nem büntethető.

 

Ám ami jogilag nem szankcionálható, attól az még simán lehet etikátlan.

 

Ha teljesítette a vállalt kötelezettségeit, onnantól jár neki még egy esély.

 

Kérdés, tud-e vele élni.

 

Ha odafigyel a normákra és betartja a törvényeket is, nem lehet különösebb baja. Ha letudta a NAV büntetést és egy újabb váratlan ellenőrzés sem talál problémát, akkor fogok tudni reménykedni abban, hogy tanult ebből az egészből.

 

Ha nem, egyre nagyobb mértékű büntetést fog kapni. Ez az ő döntése!

 

Addig viszont marad a leendő gazdik minél szélesebb körű felvilágosítása azzal kapcsolatban, hogy mire figyeljenek oda fajtatiszta maine coon cica vásárlásakor. Mást egyelőre nem tehetünk.

 

Jól látom, hogy nem hiszel abban, hogy megérdemel még egy esélyt? 

Előzmény:
banda-vezér Creative Commons License 2016-04-30 22:00:44 24260

Sajnos az nem derült ki a posztból, hogy a sok cica hova került a lakásból . . . . . . 

Illetve azért ami kupi kosz most ott van, lehet, hogy jobb mint ami volt, de még mindig vállalhatatlan:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1182395225106353.1073742259.129785587033994&type=3

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!