|
|
|
|
 |
veggie83
2016-05-07 22:08:41
|
2733
|
Szia :)
Köszönöm, sajnálom, hogy nem segíthettem. Majd írd meg hogy sikerült a vásár. Szép napot! |
|
A hozzászólás:
 |
Kefi2015
2016-05-06 15:30:19
|
2731
|
Szia Klaudia!
Nagyon sajnàlom, régóta nézegetem a madaraidat, csodásak!
Köszönöm a tanàcsot, szép napot kívànok! :) |
|
Előzmény:
 |
veggie83
2016-05-06 13:29:14
|
2730
|
Szia,
én Eger mellett lakom, Monorra sajnos nem tudok menni. :(
Biztos fogsz találni fiatal gerlét, csak jól válassz. Legyen tiszta, élénk, ép tollazatú, legalább 6 hetes. Olyan helyről vásárolj, ahol a többi gerle is szép, egészséges, nem gubbasztanak, nem piszkosak, a helyükön legyen inni és ennivaló, ne legyenek össze zsúfolva. Ha az eladó nem szimpatikus, inkább keress másikat. Aki nem becsüli meg a madarát, attól nem szabad sokat várni.
Mivel házi kedvencnek szeretnéd, ezért fontos, hogy jó helyről származzon (ne legyen pl. beltenyésztett), hogy minél tovább legyen veled. :)
Sok sikert! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|