Keresés

Részletes keresés

veggie83 Creative Commons License 2016-05-07 22:08:41 2733

Szia :)

Köszönöm, sajnálom, hogy nem segíthettem. Majd írd meg hogy sikerült a vásár. Szép napot!

A hozzászólás:
Kefi2015 Creative Commons License 2016-05-06 15:30:19 2731

Szia Klaudia!

Nagyon sajnàlom, régóta nézegetem a madaraidat, csodásak!

Köszönöm a tanàcsot, szép napot kívànok! :)

Előzmény:
veggie83 Creative Commons License 2016-05-06 13:29:14 2730

Szia,

én Eger mellett lakom, Monorra sajnos nem tudok menni. :(

 

Biztos fogsz találni fiatal gerlét, csak jól válassz. Legyen tiszta, élénk, ép tollazatú, legalább 6 hetes. Olyan helyről vásárolj, ahol a többi gerle is szép, egészséges, nem gubbasztanak, nem piszkosak, a helyükön legyen inni és ennivaló, ne legyenek össze zsúfolva. Ha az eladó nem szimpatikus, inkább keress másikat. Aki nem becsüli meg a madarát, attól nem szabad sokat várni.

Mivel házi kedvencnek szeretnéd, ezért fontos, hogy jó helyről származzon (ne legyen pl. beltenyésztett), hogy minél tovább legyen veled. :)

 

Sok sikert!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!