Keresés

Részletes keresés

Kefi2015 Creative Commons License 2016-05-06 18:42:40 2732

Szia Klaudia!

Nagyon sajnàlom, rĂ©gĂłta nĂ©zegetem a madaraidat, csodásak!

Köszönöm a tanàcsot, szĂ©p napot kĂ­vànok! :)

Kefi2015 Creative Commons License 2016-05-06 15:30:19 2731

Szia Klaudia!

Nagyon sajnàlom, régóta nézegetem a madaraidat, csodásak!

Köszönöm a tanàcsot, szép napot kívànok! :)

A hozzászólás:
veggie83 Creative Commons License 2016-05-06 13:29:14 2730

Szia,

én Eger mellett lakom, Monorra sajnos nem tudok menni. :(

 

Biztos fogsz találni fiatal gerlét, csak jól válassz. Legyen tiszta, élénk, ép tollazatú, legalább 6 hetes. Olyan helyről vásárolj, ahol a többi gerle is szép, egészséges, nem gubbasztanak, nem piszkosak, a helyükön legyen inni és ennivaló, ne legyenek össze zsúfolva. Ha az eladó nem szimpatikus, inkább keress másikat. Aki nem becsüli meg a madarát, attól nem szabad sokat várni.

Mivel házi kedvencnek szeretnéd, ezért fontos, hogy jó helyről származzon (ne legyen pl. beltenyésztett), hogy minél tovább legyen veled. :)

 

Sok sikert!

Előzmény:
Kefi2015 Creative Commons License 2016-05-05 13:22:37 2729

Szia

Budapesten lakom, Monorra megyek vasàrnap.

Te merre laksz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!