Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2016-05-06 19:18:38 39594

Örülök, hogy gyógyulófélben van a macskád, és gratulálok, hogy jó döntést hoztál.

Ügyes vagy!

Most már csak élvezni kell, ahogy az agyadra megy az egészséges macskád.

De hát ezt imádjuk bennük!

A hozzászólás:
Doriniki Creative Commons License 2016-05-06 12:39:10 39593

Sziasztok,

 

gondoltam, elújságolom, hogy a problémánk megoldódni látszik, a kulcs pedig csupán egy másik fajta antibiotikum :) Az új doktornénink 1 teljes órán keresztül, A-tól Z-ig átvizsgálta a cicust, nagyon alapos volt, talált egy eddig nem észlelt fülgyulladást is, majd elmondta, hogy a macskanátha miatt tönkrement orrnyálkahártyán sajnos könnyebben megtapadnak a bacik, így előfordulhat, hogy máskor is előjön a tüsszögés, de mindig van olyan gyógyszer, ami segíthet. A mostani pedig már segített is, 3 napja tünetmentes Dorka :) Én meg nagyon boldog vagyok, hogy nincs több takarítás :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!