|
|
|
|
 |
MortalWombat
2016-05-06 19:18:38
|
39594
|
Örülök, hogy gyógyulófélben van a macskád, és gratulálok, hogy jó döntést hoztál.
Ügyes vagy!
Most már csak élvezni kell, ahogy az agyadra megy az egészséges macskád.
De hát ezt imádjuk bennük! |
|
A hozzászólás:
 |
Doriniki
2016-05-06 12:39:10
|
39593
|
Sziasztok,
gondoltam, elújságolom, hogy a problémánk megoldódni látszik, a kulcs pedig csupán egy másik fajta antibiotikum :) Az új doktornénink 1 teljes órán keresztül, A-tól Z-ig átvizsgálta a cicust, nagyon alapos volt, talált egy eddig nem észlelt fülgyulladást is, majd elmondta, hogy a macskanátha miatt tönkrement orrnyálkahártyán sajnos könnyebben megtapadnak a bacik, így előfordulhat, hogy máskor is előjön a tüsszögés, de mindig van olyan gyógyszer, ami segíthet. A mostani pedig már segített is, 3 napja tünetmentes Dorka :) Én meg nagyon boldog vagyok, hogy nincs több takarítás :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|