Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2016-05-06 10:49:57 13471

Akkor jóé i dőzítettél, no meg némi szerencséd is volt.

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-05-05 17:05:20 13470

Kb 30 perce fotóztam.  Épp hazaértem máris szakadt az eső némi jéggel dúsítva. :((((((((

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2016-05-05 16:52:26 13469

Rájöttem! A lusta sorra eseik az egiyk kerítésléc árnyéka, azért szunyókál többet, mint a társai,

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!