|
|
|
|
 |
veggie83
2016-05-06 13:29:14
|
2730
|
Szia,
én Eger mellett lakom, Monorra sajnos nem tudok menni. :(
Biztos fogsz találni fiatal gerlét, csak jól válassz. Legyen tiszta, élénk, ép tollazatú, legalább 6 hetes. Olyan helyről vásárolj, ahol a többi gerle is szép, egészséges, nem gubbasztanak, nem piszkosak, a helyükön legyen inni és ennivaló, ne legyenek össze zsúfolva. Ha az eladó nem szimpatikus, inkább keress másikat. Aki nem becsüli meg a madarát, attól nem szabad sokat várni.
Mivel házi kedvencnek szeretnéd, ezért fontos, hogy jó helyről származzon (ne legyen pl. beltenyésztett), hogy minél tovább legyen veled. :)
Sok sikert! |
|
A hozzászólás:
 |
Kefi2015
2016-05-05 13:22:37
|
2729
|
Szia
Budapesten lakom, Monorra megyek vasàrnap.
Te merre laksz? |
|
Előzmény:
 |
veggie83
2016-05-05 10:30:07
|
2728
|
Szia!
Az ország melyik részén keresel? :)

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|