|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-05-05 16:52:26
|
13469
|
Rájöttem! A lusta sorra eseik az egiyk kerítésléc árnyéka, azért szunyókál többet, mint a társai, |
|
A hozzászólás:
 |
Csimpolya
2016-05-04 17:15:59
|
13468
|
Nagyon szépen nő a zöldbabom, gyönyörködtem benne, és érdekes felfedezésre jutottam. Ugyanabban az időben, ugyanabból a zacskóból szórtam el a magokat, esőt, nepot is egyformán kaptak, mégis, az egyik sor csak az orra hegyét dugta ki a földből, a másik kettő pedig már négycentis. Lehet, hogy az egyik lusta, a másik pedig szorgalmas? Na de hogy osztják be egymás között? Bizony-bizony, ilyen filozofikus dolgokra gondol az, aki szorgosan gyomlál. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|