Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sasi82 Creative Commons License 2016-05-04 16:39:12 7596

Dehogy is :)

Inkább örülj neki, hogy olyan obival tudsz fotózni. :D  (Persze mellé kell egy 70-200 is)

Előzmény:
Bubinko Creative Commons License 2016-05-03 15:33:26 7588

Ugye nem vagyok dicsekedő disznó, ha azt mondom, hogy 300 f/2.8 -al nyomom!?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!