Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2016-05-01 22:35:16 15537

Az élességállítógyűrű anyaga engem a Werra-ra emlékeztet...

Előzmény:
Ronai_Peter** Creative Commons License 2016-05-01 22:33:44 15536

Sziasztok Topiklakók!

 

Csak félig off :-)

 

Ez vajon milyen bajonett + m42 ?? menetes csati lehet ???

Lövésem sincs...

 

 

Köszi,

Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!