|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bmwr12
2016-05-01 07:02:51
|
15531
|
Ja, a gépváz kb. 4-6 e.ft. + a keresők. Az obi kb. 5-7e. ft. |
|
Előzmény:
 |
bmwr12
2016-05-01 06:59:21
|
15530
|
Szia!
A 3-as VLC a legjobb a VLC-k közül, az összes a típus tükrön méri a fényt, a 3-as a filmtovábbításban a legjobb.
A saját "electric" (érintkezős) obijaival kitűnően működik amennyiben az obik csúszóérintkezője még használható állapotú. A sima M42-es obikkal körülményes használni mert a rekeszt nem lehet beugrasztani az előnézethez ha nem A-M átkapcsolósok.
Szóval ha minden klappol, akkor élmény.
  
A közgyűrűk kizárólag ehhez a sorozathoz köthetők, áruk jelentéktelen. Soós-nál 1-2 e. ft.
A mattüvegek közül az elválóékes a kincs! Ezek sem képviselnek számszerűleg nagy értéket, 1-2e. ft.
A betekintő akna, vagy prizma jó ha van a gépvázhoz.
Kihuzatot nem adunk el... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|