|
|
|
|
 |
Tiprincs
2017-01-07 14:27:56
|
14
|
Kedves Zsófi1961 ha olvasod,írj nekem,légy szíves.Én volnék ez a bizonyos lány,és érdekel,honnan ismerjük egymást. :) |
|
 |
Lujza96
2016-06-13 18:34:49
|
12
|
Zsófi61
Gobbi Hilda a legkedvesebb színésznőm, nagyon fáj, hogy sosem láthattam őt életében sem a színpadon, sem máshol. Így nem csoda, ha érdekel, bármi, ami vele kapcsolatos. Hogy ilyen tényeket ismersz az ő életéből, azt jelenti, hogy te is közeli ismerősei közé tartoztál? Szívesen hallanék még vele kapcsolatos történetekről, anekdotákról, színpadi élményekről stb. |
|
A hozzászólás:
 |
Zsófi1961
2016-04-30 20:49:04
|
11
|
Igen,a nőket szerette,de ebből soha nem csinált titkot.Általában csak temessy Hédit meg galgóczit említik,de volt neki utolsó tíz évében egy fiatal lány,akiért mindenre képes volt.Nagyon vigyázott rá,nem mutogatta sehol.Sokat autózott miatta,mert a lány nem pesti volt.Barna hajú,kék szemű volt,és sokat volt az Orsó utcában meg a visegrádi házban is.Különleges kapcsolat volt köztük,ámult rajta mindenki,aki akkor Hilda közelében volt.Úgy tudom,a lány Hilda halála után férjhez ment,gyerekei is születtek és nem volt már ilyen jellegű kapcsolata senkivel.Hilda senkit nem engedett a közelébe,se fotóst,senkit.Akkor ugye még nem volt internet meg mobil.Amikor egy ideig nem találkoztak,Hilda ötször egymás után került kórházba a szíve miatt.Sose gondoltam volna,hogy ilyesmi létezik,amikor az ember együtt látta őket,semmiféle ellenérzést nem váltott ki,teljesen természetes volt.Öszeillettek az biztos.Volt olyan is,hogy Hilda otthagyta a próbát és hazaautózott,hogy jött-e levél,mert leveleztek sokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|